Новини 2020-06-05 09:00

Сергій Стерненко: Протягування в політику відвертих негідників та вороже налаштованих до України елементів заведе Зеленського в глухий кут

За словами активіста, вже сьогодні з багатьох питань реакція президента не є адекватною.

Протягування в політику відвертих негідників та вороже налаштованих до України елементів заведе Володимира Зеленського в глухий кут. Тим паче що президент не бажає чути здорову критику й живе в якомусь паралельному світі, у своїй «теплій ванні». Таку думку Тижню висловив Сергій Стерненко, активіст, учасник руху «Хто замовив Катю Гандзюк».

 

«Якщо в нас і надалі міністр оборони видаватиме нагороди колаборантам, поліція Авакова фабрикуватиме справи на кшталт справи Шеремета, а Венедіктова втручатиметься в дії прокурорів та покриватиме замовників гучних убивств (на кшталт вбивства Гандзюк), то рано чи пізно ситуація вибухне. Команда Зеленського, як і він сам, не бажає бачити реальність та вірить у свою всемогутність. Тому надалі вони припускатимуться дедалі більше помилок, а це виводитиме людей на вулиці», — сказав він.

 

Стерненко зауважив, що, можливо, критична подія станеться восени. Можливо, завтра. Але, якщо вже зараз президент не змінить своїх підходів до управління країною, він скине Україну в прірву.

 

«Я не хочу нового Майдану. Це значно послабить державу. Але вже сьогодні з багатьох питань (війна з Росією, корупційні скандали МОЗ та Єрмака, українська мова, притягнення до відповідальності Медведчука і Ко ) реакція Зеленського не є адекватною. Це ставить суспільство в скрутне становище. Не лишає нам вибору. Коли в країні перестає діяти правова система, коли встановлюється поліцейський терор, а президент все те покриває, це заганяє людей у безвихідь» , — наголосив активіст.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

схожі новини