Новини 2020-06-05 11:05

Андрій Левус: Будь-яке потрясіння може знищити державу

Співкоординатор Руху опору капітуляції вважає, що нинішня влада має піти якнайшвидше, однак це має відбутися максимально легітимно.

Самоцілі зняти Володимира Зеленського в Руху опору капітуляції немає, будь-яке потрясіння може знищити державу. Таку думку Тижню висловив Андрій Левус, співкоординатор Руху опору капітуляції, голова проводу ГО «Вільні люди».

 

«Самоцілі зняти Зеленського в мене чи в Руху опору капітуляції немає. Можливо, це дивно звучить, але я вважаю, що будь-яке потрясіння може знищити державу. Наша дія має бути якраз рівно такою, яка унеможливлює капітуляцію, геополітичний розворот та знищення національної безпеки. Звісно, я  за те, щоб ця влада пішла якнайшвидше, однак наше завдання зробити це максимально легітимно, зберегти міжнародну підтримку та боєздатність фронту», — сказав він.

 

За словами Левуса, наразі проблема українського суспільства в тому, що досі не сформовано якісної політичної альтернативи. А постійні розмови про 73% і 25%, що їх підігрівають різні сторони, є шкідливими, бо капсулюють ситуацію. І тому все залежатиме, чи українці виявляться спроможними не просто до протесту, а  головне до створення дієвішого руху на кшталт НРУ кінця 1980-х — початку 1990-х, що матиме, окрім протестного завдання, ще якусь велику позитивну мету.

 

«Якщо  ж не спроможуться, то місцеві вибори ще більше зіштовхнуть між собою лобами патріотичні сили і з усіх тих протестів нічого не вийде», — сказав співкоординатор РОК.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

схожі новини