Новини 2020-06-09 11:10

Журналіст "Українського тижня" візьме участь у ТКГ щодо Донбасу

Дениса Казанського запросила українська сторона.

Журналіст Денис Казанський братиме участь у засіданнях Тристоронньої контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі як представник ОРДЛО. Про це він 9 червня написав у Facebook.

 

Зазначається, що журналіста як вихідця із Донбасу запросила українська сторона.

 

 

"Відсьогодні я беру участь у засіданнях Тристоронньої контактної групи по Донбасу... Мова не про Консультативну раду, яку планували створити раніше і проти якої виступило суспільство. Від ідеї створення такої ради відмовилися, і її не буде. Мова про інше. Річ у тім, що в комплексі заходів по виконанню Мінських угод, який ви самі можете знайти в мережі, є пункти 11 і 12, у яких ідеться про те, що питання, що стосуються місцевих виборів в окремих районах, а також закон про особливий статус цих районів має обговорюватися і узгоджуватися з представниками окремих районів Луганської та Донецької областей", - написав він.

 

 

 

Казанський зазначає, що в документі немає жодної згадки про те, які саме це мають бути представники окремих районів.

 

Нагадаємо, що 8 червня, збройні формування Російської Федерації 11 разів порушили режим припинення вогню. Внаслідок обстрілів з боку агресора один військовослужбовець Об'єднаних сил отримав поранення. 

 

 

схожі новини