Новини 2020-06-10 10:15

Сім регіонів не можуть перейти на наступний етап виходу з карантину

Це Київ, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Львівська, Рівненська і Чернівецька області.

Київ та ще шість областей не можуть перейти на наступний етап виходу з карантину. Про це на брифінгу заявив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає «Укрінформ» у середу, 10 червня.

 

«Пом'якшення карантину відбуватиметься для тих областей, які досягли епідеміологічних критеріїв, визначених постановою уряду про запровадження адаптивного карантину. Ми сьогодні маємо декілька областей, які не дотягують до показника інциндентності, і його перевищують. Зокрема, це місто Київ, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Львівська, Рівненська і Чернівецька області. Це ті області, які з сьогоднішнього дня не можуть застосувати черговий етап пом'якшення карантину», - сказав Ляшко.

 

Нагадаємо, в Україні 10 червня починається наступний етап пом'якшення карантину, на якому передбачено відкриття баз відпочинку та санаторіїв, за винятком дитячих таборів, та проведення культурних заходів. Також 10 червня відновлюється пропуск через лінію розмежування в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил.