Новини 2020-06-10 14:27

Бойовики не пропустили жодної людини через КПВВ на Донбасі

Лише перед КПВВ «Мар’їнка» зібралося близько 100 пішоходів.

У перший день запланованого відкриття КПВВ на Донбасі станом на 13.00 окупанти не пропустили жодної людини. Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

 

Зазначають, що на тимчасово окуповану територію України через контрольний пункт «Мар’їнка» прикордонники пропустили одного чоловіка на автомобілі, проте через деякий час його повернули бойовики.

 

"Наразі ще п'ять осіб пропустили в пішому порядку в напрямку тимчасово окупованого Донецька. Зараз вони очікують пропуску на блокпосту бойовиків. Через КПВВ «Станиця Луганська» на тимчасово окуповану територію прослідувало шість громадян. Зараз вони очікують перед блокпостом на тимчасово окупованій території України, де російські найманці встановили протитанкові загородження", - пишуть у повідомленні.

 

Зазначають, що зараз тільки перед КПВВ «Мар’їнка» зібралося близько 100 пішоходів, серед них - 70 осіб похилого віку та до 10 дітей.  Деякі з них очікують пропуску ще з 6-ї години ранку.

 

Нагадаємо, що 10 червня з 11.00 відновлюється пропуск осіб і транспортних засобів через лінію розмежування в контрольних пунктах в’їзду-виїзду для автомобільного і пішого сполучення в районі проведення операції Об’єднаних сил. 

 

При цьому зазначали, що КПВВ «Станиця Луганська» та «Марʼїнка» працюватимуть щодня, але з деякими обмеженнями. 

 

 

схожі новини