Новини 2020-06-11 19:05

Грузія викликала українського посла через заяви Саакашвілі

Грузія побоюється спроб втручання Саакашвілі у внутрішню політику.

Українського посла Ігоря Долгова виклакає міністр закордонних справ Грузії Давид Залкаліані у зв'язку із заявами голови виконавчого комітету Ради реформ України Міхеїла Саакашвілі. Про це 11 червня повідомляє видання "Грузия Online".

 

Грузинський міністр зазначив, що саме з побоюваннями спроб втручання Саакашвілі у грузинську політику пов'язаний виклик посла Грузії в Україні для консультацій.

 

"Це якраз те питання, яке спонукало нас до дуже серйозного підходу, через що ми відкликали посла для консультацій. Саме про це ми попереджали наших українських колег — людина, призначена на одну з високих посад, що знаходиться в розшуку, якого грузинське правосуддя хоче притягнути до відповідальності у чотирьох незалежних справах, продовжує втручатися у внутрішню політику Грузії. Природно, заява, яку ми почули вчора, є прямим втручанням у внутрішні справи іншої країни і прямим втручанням громадянина України в процес виборів", - заявив Залкаліані, додавши, що в МЗС для роз'яснень буде викликаний український посол. Експрезидент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив: "Я не збираюся спокійно дивитися на руйнування і остаточне знищення Грузії. Я дійсно буду на передній лінії боротьби", - зазначив міністр.

 

Нагадаємо, що 8 травня Грузія відкликала посла в Україні для консультацій через призачення колишнього президента Грузії Міхаіла Саакашвілі на посаду глави Виконавчого комітету реформ. 

 

 

схожі новини