Новини 2020-06-15 18:00

Справа Шеремета. Розгляд апеляції на арешт Антоненка перенесли на липень

Наступне судове засідання призначене на 16:15 6 липня.

Засідання за апеляційною скаргою на ухвалу Печерського райсуду щодо продовження арешту фігуранту справи Шеремета – Андрію Антоненку – перенесли. Про це йдеться на сторінці Free Riff у Facebook.

                    

«Засідання за апеляційною скаргою на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва, якою Андрію Антоненку продовжили строк тримання під вартою, закінчилось не розпочавшись. Матеріали справи в суд не можуть доставити вже два тижні», - йдеться в повідомленні.

 

Наступне судове засідання призначене на 16:15 6 липня.

 

Зауважимо: раніше Печерський райсуд залишив Антоненка під вартою до 23 липня.

 

Як повідомлялося, журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року у Києві в результаті підриву автомобіля. Авто належало керівниці «Української правди» Олені Притулі, але її в машині не було. Прокуратура кваліфікувала загибель за ч. 2 п. 5 ст. 115 ККУ (умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб).

 

12 грудня 2019 року Нацполіція затримала підозрюваних у цій справі – зокрема, Андрія Антоненка.

 

Антоненко – лідер гурту Riffmaster, військовий сержант Сил Спеціальних операцій ЗС України. Він є автором гімну Сил спеціальних операцій «Тихо прийшов, тихо пішов».

 

Також у справі, окрім Антоненка, фігурують медсестра одного з парашутно-десантних батальйонів Яна Дугарь, добровольці Владислав та Інна Грищенки, волонтерка Юлія Кузьменко.