Новини 2020-06-15 18:00

У ТКГ обговорили повне відновлення дії українського законодавства на території Донецької та Луганської областей

Вкрай важливим Україна вважає питання водопостачання споживачів Луганської області.

У понеділок, 15 червня, учасники Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ) обговорили необхідність повного відновлення дії українського законодавства на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей України, відновленні систем оподаткування та розрахунків у рамках українського правового поля. Про це 15 червня повідомила рес-служба Офісу президента.

 

"Сьогодні було обговорено та підбито підсумки роботи соціально-економічної групи. Українська делегація наголосила на необхідності проведення інвентаризації державного та приватного майна на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей України. Йдеться про стан підприємств усіх форм власності, зокрема відділень банківських установ", - пиушть у повідомленні.

 

Представники України також наполягали на забезпеченні українськими операторами функціонування мобільного зв'язку на цих територіях, наголосивши, що йдеться насамперед про задоволення гуманітарних потреб.

 

Вкрай важливим Україна вважає питання водопостачання споживачів Луганської області.

 

"Українська делегація наголосила, що для України питання екології є важливим, та підтвердила готовність обговорювати цю проблематику під час наступних консультацій соціально-економічної групи", - додають у повідомленні.

 

Нагадаємо, що до участі в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання на Донбасі залучили представників тимчасово окупованих Росією районів Донецької та Луганської областей.