Новини 2020-06-15 19:21

Хабар у справі Злочевського. Одного з підозрюваних звільнили з-під варти

Директор з правових питань компанії «Бурісма» Андрій Кіча був арештований до 10 серпня з можливістю внесення 40,3 млн грн застави.

За одного з фігурантів справи про хабар керівництву антикорупційних органів – Андрія Кічу – внесли заставу. Про це повідомляється на сайті Вищого антикорупційного суду в понеділок, 15 червня.

               

Директор з правових питань компанії «Бурісма», власником якої є екс-міністр екології Микола Злочевський, Кіча був арештований до 10 серпня з можливістю внесення 40,3 млн грн застави.

                         

«У неділю, 14 червня, ВАКС обрав запобіжний захід колишньому директору з правових питань однієї з компаній у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 40 358 400 гривень. Станом на понеділок, 15 червня, за вказану особу внесено заставу», - йдеться в повідомленні.

 

За словами керівниці відділу комунікацій суду Олесі Чемерис в «Українській правді», заставу внесла юридична компанія. Кічу вже звільнили з-під варти.

 

Зазначимо: справа стосується хабара керівництву Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Довірені особи екс-міністр екології уряду Миколи Азарова – Миколи Злочевського – пропонували  керівниками антикорупційних органів хабар у 6 млн доларів. Затримали трьох осіб. 

 

Окрім Кічі, до 10 серпня арештований відсторонений перший заступник начальника ГУ Державної податкової служби в Києві Микола Ільяшенко (застава – 84 млн 80 тисяч грн). Також у цій справі арештована колишня керівниця одного з департаментів ДФС України (120,024 млн грн застави).

 

Сам Злочевський заявив, що ні він, ні інші співробітники компанії не причетні до хабара. 

 

У кінці 2014 року Злочевський виїхав з України. Він оголошений у розшук.