Новини 2020-06-18 15:53

Міноборони отримало перший вітчизняний безпілотний авіаційний комплекс

Він є вдосконаленою версію БпАК Spectator.

Міністерству оборони України доставили перший безпілотний авіаційний комплекс Spectator-M1, що був виготовлений ВАТ «Меридіан» імені С.П. Корольова. Про це 18 червня повідомляє Ukrmilitary. 

 

Зазначають, що Spectator-M1 був вперше представлений у 2018 році та є вдосконаленою версію БпАК Spectator, яка отримала новий тепловізор, досконалішу станцію управління, а також зменшену вагу, що дозволяє БпЛА знаходитись у повітрі більше часу. Вдосконалений комплекс був прийнятий на озброєння ЗСУ в 2019 році після завершення державних випробувань.

 

 

"Це перша поставка Збройним Силам України безпілотного авіаційного комплексу цієї модифікації. SPECTATOR-M1 – наша спільна розробка разом із науковцями Національного технічного університету України «КПІ», у цій модифікації підсилено основні переваги попередніх моделей – відмінна аеродинаміка, малопомітність, захищеність від систем радіоелектронної боротьби" – зазначив голова правління ВАТ «Меридіан» В’ячеслав Проценко.

 

Spectator-M1 призначений для розвідки місцевості, може бути використаний для моніторингу державного кордону, пошуково-рятувальних операцій тощо.

 

Нагвдаємо, що 18 червняРчервня Європейського Союзу продовжила санкції проти Росії за незаконну окупацію Криму. 

схожі новини