Новини 2020-06-22 11:20

МЗС створило мапу країн із правилами подорожей для українців

Інформація постійно буде оновлюватися.

Міністерство закордонних справ України створило онлайн-мапу, яка позначає різними кольорами вимоги та правила в'їзду на територію інших країн після "коронакризи". Також там зібрали актуальну інформацію про візи, дозволи та обмеження в’їзду для громадян України в умовах пандемії COVID-19. Про це розповів на онлайн-брифінгу міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, як повідомляє "Європейська правда".

 

"Це цифрова відповідь на "коронавірусний" виклик. Ми будемо підтримувати її доти, доки у світі залишаються обмеження, пов'язані з пандемією, та оновлювати цю мапу", - сказав міністр.

 

Інформація щодо дозволу на в’їзд візуалізована на мапі світу різними кольорами: помаранчевим зображені країни, куди в’їзд громадянам України заборонений, жовтим – куди в’їзд можливий за наявності посвідки на проживання, зелений – якщо обмежень на в’їзд немає.

 

Окремим розділом розміщена інформація про режим транзитного проїзду через територію різних країн – також з кольоровою візуалізацією.

 

Для того, щоб переглянути інформацію про потрібну країну, потрібно клікнути на неї на мапі.

 

Інформацію щодо правил у кожній країні регулярно оновлюватимуть відповідні посольства України.

 

Зараз мапа працює у тестовому режимі.

 

Нагадаємо, що в Україні станом на 22 червня виявлено 37 241 випадок COVID-19, з них 1012 летальних, 16 642 пацієнта одужали. За добу зафіксовано 681 новий випадок.