Новини 2020-06-22 15:42

У Грузії затримали трьох українців

Їм загрожує позбавлення волі на строк від 8 до 20 років або довічне ув'язнення.
Поліція Грузії затримала трьох громадян України з підозрою у придбанні, зберіганні та реалізації наркотичних речовин. Про це 22 червня повідомляє Грузія Online, посилаючись на МВС Грузії.
 

За версією слідства, затримані здійснювали реалізацію заборонених препаратів через інтернет. Зокрема, наркотики попередньо поміщалися в спеціальні укриття, а адресу повідомляли покупцеві дистанційно.

 

«У ході особистого огляду співробітники правоохоронних органів вилучили 45 таблеток Суботекс, речовини, що містять Бупренорфін, і інші наркотичні препарати, готові для розміщення в спеціальних місцях з метою подальшої реалізації» - повідомили у МВС Грузії.

 

Повідомляють, що слідство ведеться відповідно до підпункту «Б» шостої частини статті 260 Кримінального кодексу Грузії (незаконне придбання, зберігання, реалізація наркотичних речовин в особливо великих розмірах) і передбачає позбавлення волі на строк від 8 до 20 років або довічне ув'язнення.

 

Нагадаємо, що 11 червня українського посла Ігоря Долгова виклакав міністр закордонних справ Грузії Давид Залкаліані у зв'язку із заявами голови виконавчого комітету Ради реформ України Міхеїла Саакашвілі. 

схожі новини