Новини 2020-06-23 16:15

Шмигаль пообіцяв ліквідувати наслідки негоди в західних областях

В Івано-Франківській та Чернівецькій областях оголошений «червоний» рівень небезпеки.

Денис Шмигаль доручив розробити комплекс невідкладних заходів для ліквідації наслідків негоди в західних областях України. Про це 23 червня повідомляє Урядовий портал.

 

Зазначають, що за інформаціє ДСНС, інтенсивні опади в останні дні призвели до ускладнення паводкової обстановки у Івано-Франківській, Чернівецькій та Львівській областях. Найбільш складна ситуація спостерігається на території 12 районів Івано-Франківської області, у Вижницькому та Путильському районах Чернівецької області та у Стрийському районі Львівської області.

 

«Комісія розгляне питання про надання допомоги постраждалим районам. Також, очікується підняття рівня води на Дністрі. Ми маємо заздалегідь підготуватись до можливих наслідків», - зазначив прем'єр-мігістр Денис Шмигаль.

 

Станом на 11:00 23 червня у 38 населених пунктах Івано-Франківської області підтоплено 43 житлових будинки, 92 дворогосподарства, 21 присадибна ділянка та понад 5 га сільгоспугідь. Негодою пошкоджені дороги та мости. У 4 населених пунктах Стрийського району Львівської області підтоплено понад 100 житлових будинків, 3 господарські будівлі, 19 підвальних приміщень та 18 дворогосподарств. У Вижницькому районі Чернівецької області стався порив дамби № 5 внаслідок чого підтоплено 28 домогосподарств.

 

В Івано-Франківській та Чернівецькій областях оголошений «червоний» рівень небезпеки.

 

Нагадаємо, що 13 травня Кабмін розширив коло підприємців агропромислового комплексу, які зможуть отримувати часткову компенсацію відсоткової ставки за залученими кредитами.