Новини 2020-06-25 12:42

У ЗСУ показали відео знищення російської розвідувальної станції

У смузі відповідальності 24 ОМБр імені короля Данила противник тривалий час використовував новітню переносну станцію наземної розвідки ПСНР-8 «Кредо-М1» російського виробництва.

У Збройних силах України показали відео знищення російської розвідувальної станції на Донбасі. Про це йдеться на сторінці прем-служби 24 ОМБр імені короля Данила у Facebook у четвер, 25 червня.

 

Повідомляється, що у смузі відповідальності 24 ОМБр імені короля Данила противник тривалий час використовував новітню переносну станцію наземної розвідки ПСНР-8 «Кредо-М1» російського виробництва. Ця станція дозволяла ворогу не тільки автоматично виявляти і визначати координати наших технічних засобів та підрозділів, а й вести точне корегування артилерійського вогню по них. За допомогою цієї станції російські найманці здійснювали прицільні обстріли наших позицій.

 

Неодноразово спеціальна моніторингова місія ОБСЄ фіксувала цю переносну станцію наземної розвідки на тимчасово окупованих російськими найманцями територіях.

 

«Завдяки мужності особового складу та їх вмілим і злагодженим діям, воїнам вдалось виявити місце розташування корегувальників та нанести точкове вогневе ураження по позиції ворога пострілом з ПТКР та знищити її», - йдеться в повідомленні.

 

 

Раніше у ЗСУ показали відео знищення позиції терористів «ДНР».