Новини 2020-06-26 13:37

Вибух на Позняках. Мешканці сусідніх секцій будинку можуть повертатися у свої квартири

Пошкоджень фахівці там не виявили.

Мешканці сусідніх секцій будинку на Позняках, у якому стався вибух, можуть повертатися у свої квартири. Про це 26 червня повідомив міський голова Віталій Кличко під час онлайн-прес-конференції.

 

«Будинок, як і казали попередньо фахівці, буде повністю демонтований. Вже розробляється спеціальний проект, як це зробити, аби не сталося нових обвалів та щоб не нашкодити сусіднім будинкам. Також спеціальна комісія здійснила обстеження сусідніх секцій біля багатоповерхового будинку на вул. Соломії Крушельницької, 1/5, та будинку на вулиці Григоренка, 41», - зазначив міський голова.


 

Кличко також додав, що до обстеження будинків були залучені фахівці державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій». За висновками інституту, пошкоджень сусідніх секцій та будинку на Григоренка, 41, що могли б спричинити їх обвал, фахівці не виявили. Тому штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій ухвалив рішення про повернення мешканців сусідніх будинків у свої квартири.

 

Кличко зазначив, що експертиза причин вибуху у будинку триває.

 

Нагадаємо, 21 червня у десятиповерховому житловому будинку по вулиці Соломії Крушельницької у Дарницькому районі стався вибух. Зруйнувався п’ятий, шостий, сьомий та восьмий поверхи. Евакуювали 23 осіб.

 

Поліція відкрила провадження за фактом можливого порушення вимог пожежної безпеки.