Новини 2020-06-26 17:08

У розвідці заявили, що РФ може вдатися до провокацій на Чорному морі

Метою Росії буде залякування.

Російська Федерація під час навчань "Кавказ-2020", які відбуватимуться у вересні, може вдатися до провокацій на Чорному морі. Про це 26 червня повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький.

 

Він зазначив, що стратегічні командно-штабні навчання ЗС Росії "Кавказ-2020" створено для демонстрації військової могутності Росії, її слід розглядати як елемент тиску на Україну.

 

"Під час навчань в Південному військовому окрузі буде створено щонайменше 7 угруповань військ і стратегічний резерв. Крім того, не виключається розгортання угруповання територіальних військ на базі центрів забезпечення мобілізаційного розгортання", - зауважив представник Головного управління.

 

Скібіцький додав, що навчання буде використано владою РФ для демонстрації військової могутності Україні та країнам Європи.

 

Він припустив, що показова фаза навчань буде проведена у формі декількох двосторонніх навчань на Донському, Кримському, а також Владикавказському операційних напрямках. В акваторії Чорного моря можливе проведення міжфлотського навчання.

 

Скібіцький наголосив, що основна мета буде полягати в залякуванні та нав'язуванні на всіх рівнях думки про "незворотність виконання російських вимог щодо окупованих територій і здібності Кремля відстоювати свої інтереси з використанням військової сили".