Новини 2020-06-26 18:37

Паводки в західних областях. ЄС готує допомогу

Ккординаційний центр поширив запит про допомогу серед країн-членів.

Європейський Союз отримав запит від України щодо паводків у західних областях та готовий допомогти. Про це  у відповідь на письмовий запит повідомив речник Єврокомісії з питань бюджету, людських ресурсів, гуманітарної допомоги та кризового менеджменту Балаш Уйварі (Balazs Ujvari), передає Укрінформ

 

"25 червня Координаційний центр ЄС з надзвичайних ситуацій (Emergency Response Coordination Centre - ERCC) отримав запит від України про допомогу в подоланні наслідків повені, що вразила південно-західні райони України. Запит складається із переліку матеріалів та спеціального обладнання: рятувальних жилетів, шоломів, надувних човнів, насосів та супутнього обладнання, генераторів та іншого обладнання, що є необхідними для боротьби з повінню", - йдеться у відповіді Єврокомісії.

 

Уйварі повідомив, що ERCC поширив цей запит про допомогу серед країн-членів, а також серед країн, які беруть участь в Механізмі ЄС з цивільного захисту.

 

"Ми, зрозуміло, також маємо на меті відповісти на цей запит через цей Механізм цивільного захисту так швидко, як це можливо", - додав речник.

 

Як повідомлялося, інтенсивні опади протягом 22-23 червня призвели до паводків у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Закарпатській областях – підтоплено 197 населених пунктів. Загинули щонайменше троє осіб. 

 

 

 

схожі новини