Новини 2020-06-30 11:05

Світовий банк призначив нового директора по Україні

Він керуватиме співпрацею Банку з урядами та партнерами у трьох країнах.

Світовий банк призначив директором у справах Білорусі, Молдови та України Арупа Банерджі. Про це 30 червня повідомляють на сайті банку. 

 

Зазначають, що на цій посаді пан Банерджі керуватиме співпрацею Банку з урядами та партнерами у трьох країнах. Він очолює узгодження та впровадження кредитного портфелю, аналітичних продуктів та визначає майбутні напрямки програм. Аруп Банерджі співпрацюватиме з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) та Багатостороннім агентством з гарантування інвестицій (MIGA), щоб зміцнити результати Групи Світового банку в Білорусі, Молдові та Україні.

 

Додають, що до призначення на дану посаду пан Банерджі, громадянин Індії, був регіональним директором Світового банку по країнах Європейського Союзу, де здійснював загальне керівництво операційною, стратегічною та інформаційною роботою Банку в країнах-членах ЄС. У минулому він також був Старшим директором Світового банку та керівником Департаменту глобальної практики з питань праці, соціального захисту та пенсійних систем.

 

Нагадаємо, що 27 червня Світовий банк ухвалив рішення надати Україні 350 мільйонів доларів кредиту в рамках першої позики на розвиток у сфері економічного відновлення на підтримку реформ та пом'якшення наслідків пандемії COVID-19.