Новини 2020-06-30 12:32

Зеленському не довіряють понад 50% українців

Українці висловлюють недовіру до більшості політиків.

Президенту Володимиру довіряють 41% українців, не довіряють - 51%. Про це свідчать дані опитування соціологічною службою Центру Разумкова з 17 по 24 червня.

 

Зазначають, що усім політикам, чиї прізвища були представлені в опитувальнику, респонденти висловлюють недовіру частіше, ніж довіру.

 

"Зеленський продовжує залишатися політиком з найбільш високим рівнем довіри (йому довіряють 41% опитаних), однак частка тих, хто йому не довіряє, становить 51%", - пишуть у повідомленні.

 

Зазначають також, що дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 17 по 24 червня 2020 року методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. Було опитано 2017 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

 

Нагадаємо, що міністру внутрішніх справ Арсену Авакову довіряють 13% громадян України, не довіряють - 77%. 

схожі новини