Новини 2020-07-02 18:14

Удар по обороні. Командування Повітряних сил ЗСУ заявило про обшуки ДБР у зенітних бригадах

Слідчі вилучили обладнання та супровідну документацію.

У Командуванні Повітряних сил ЗСУ заявили, що слідчі Державного бюро розслідувань у трьох зенітних ракетних бригадах провели обшуки та вилучили обладнання. Про це повідомили у прес-службі Повітряних сил

 

 

У Командуванні повідомляють, що 1 липня 2020 року в зенітну ракетну бригаду на Київщині (військова частина А2860) прибули представники Хмельницького відділу слідчого територіального управління ДБР.

 

Візит правоохоронців відбувся на підставі ухвали судді Хмельницького міськрайсуду С. Баєва в межах кримінального провадження № 62020240000000492.

 

Слідчі ДБР склали протокол огляду та вилучили чотири надвисокочастотні (НВЧ) прилади, клістрони та супровідну документацію. Посадовим особам інкримінують суттєві порушення у закупівлі клістронів. Проте у постанові суду не йдеться про жодне вилучення.

 

Практично водночас такі ж процесуальні дії проводять у зенітних ракетних бригадах Одещини (в/ч А2800) та Херсонщини (в/ч А1836). 

 

"Складається враження, що це чиясь спланована акція, спрямована на підрив обороноздатності держави", - йдеться у повідомленні. 

 

Там додають, що надвисокочастотні прилади є одним із основних елементів системи наведення зенітних ракетних комплексів на ціль. Створений запас НВЧ-приладів у разі виходу з ладу ЗРК дозволяє швидко відновити їхню боєздатність.