Новини 2020-07-03 16:55

Паводки у західних областях. Рада проголосувала за додаткові 2 млрд для ліквідації наслідків

За законопроект проголосували 350 народних депутатів при мінімально необхідних 226.

 

Верховна Рада проголосувала за збільшення резервного фонду для ліквідації наслідків паводків у західних областях. Про це повідомляє Укрінформ

 

За відповідний законопроект №3776 у цілому з необхідними техніко-юридичними правками на позачерговому засіданні проголосували 350 народних депутатів при мінімально необхідних 226.

 

Законом передбачено збільшити на 2 млрд грн обсяг резервного фонду державного бюджету з метою забезпечення фінансуванням заходів з нейтралізації негативних наслідків червневої повені в західних областях України та запобігання виникненню інших надзвичайних ситуацій.

 

У пояснювальній записці до законопроєкту йдеться, що Мінекології, а також Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською, Чернівецькою облдержадміністраціями заявлено мінімальну додаткову потребу у коштах на відновлення пошкоджених червневими паводками об’єктів та надання допомоги постраждалому населенню у сумі понад 1 400 млн гривень.

 

Як повідомлялося, інтенсивні опади протягом 22-23 червня призвели до паводків у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Закарпатській областях – підтоплено 197 населених пунктів. Загинули щонайменше троє осіб. 

 

 

схожі новини