Новини 2020-07-06 13:34

У Києві послабили карантинні вимоги для ресторанів і кінотеатрів

Відповідно до рішення уряду в Україні до 31 липня діє адаптивний карантин.
Комісія з надзвичайних ситуацій Києва дозволила ресторанам, закладам громадського харчування та кінотеатрам і театрам працювати після 22 години. Про це на брифінгу заявив Київський міський голова Віталій Кличко.
 

"Сьогодні комісія з надзвичайних ситуацій міста дозволила ресторанам, закладам громадського харчування та кінотеатрам і театрам працювати після 22 години, з дотриманням санітарних норм і регламентів", - сказав Кличко.

 

Мер додав, що час роботи розважальних закладів та проведення культурно-масових заходів у столиці лишається обмеженим до 22 години.

 

Як повідомлялося, 1 липня столична влада прийняла рішення про посилення протиепідемічних заходів у Києві. Було обмежено час роботи закладів громадського харчування та розважальних закладів (у тому числі кінотеатрів) - до 22:00, а також обмежено проведення масових заходів культурного, розважального, спортивного, рекламного характеру - з 22:00.

 

Відповідно до рішення уряду в Україні до 31 липня діє адаптивний карантин.

 

Нагадаємо, в Україні станом на 6 липня виявлено 49 043 випадки COVID-19, з них 1262 летальних, 21 703 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 543 нові випадки. 

схожі новини