Новини 2020-07-06 16:31

Справи Майдану. Двох екс-беркутівців судитимуть за розгін протестувальників

За даними слідства, 30 листопада 2013 року колишні правоохоронці перевищили свої службові повноваження.

Прокурори Офісу генпрокурора направили до суду обвинувальний акт стосовно двох колишніх міліціонерів полку міліції особливого призначення "Беркут" щодо насильницького розгону протестувальників. Про це повідомили у прес-службі відомства.

 

За даними слідства, 30 листопада 2013 року колишні правоохоронці перевищили свої службові повноваження та затримали учасника мирного зібрання на Майдані Незалежності.

 

Під час затримання вони застосували до потерпілого фізичну силу, чим незаконно перешкодили організації та проведенню зборів.

 

У подальшому екс-правоохоронці склали рапорти про затримання потерпілого, до якого внесли завідомо неправдиві відомості.

 

Екс-беркутівців обвинувачують у перевищенні влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, службовому підробленні та незаконному перешкоджанні проведенню зборів та мітингів (ч. 1 ст. 28, ч. 2 ст. 365, ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 28, ст. 340 КК України).

 

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва 22 червня заочно арештував екс-командира полку міліції особливого призначення "Беркут". 

схожі новини