Новини 2020-07-07 11:28

У Держприкордонслужбі дали поради українцям щодо закордонних подорожей

Передусім варто переконатися, що країна дозволила в'їзд українцям під час пандемії COVID-19.

Держприкордонслужба дала поради українцям щодо закордонних подорожей. Інформацію оприлюднили на сайті відомства.

 

Передусім, зазначають прикордонники, варто переконатися, що країна дозволила в'їзд українцям під час пандемії COVID-19.

 

Також у Держприкордонслужбі дають наступні поради:

 

  1. Зв'яжіться з авіакомпанією, туристичною фірмою або тим оператором, через якого ви бронювали поїздку, та уточніть актуальний стан карантинних обмежень у країні та перевірте статус вашого бронювання. Ситуація може змінюватись, тому перебувайте з оператором на постійному зв‘язку.
  2. Паралельно зв’яжіться з дипломатичною установою України в країні, куди запланували подорож, а також із представництвом цієї держави в Україні. Офіційні органи зможуть надати найповнішу та найактуальнішу інформацію щодо чинних карантинних обмежень.
  3. Максимально подбайте про власну безпеку. Ретельно вивчіть умови вашого страхового полісу. Переконайтеся, що він покриває витрати, що можуть виникнути у випадку надзвичайної ситуації, в тому числі, інфікування коронавірусом.
  4. Подбайте про наявність додаткових коштів на випадок надзвичайної ситуації (скасування зворотних рейсів та необхідність придбати нові квитки, вимушене перебування в країні понад запланований термін тощо). Візьміть з собою різні платіжні засоби - платіжні картки, готівку тощо.
  5. Потурбуйтеся про власне здоров’я. Візьміть із собою необхідні особисто вам медичні препарати «з запасом» – на випадок вимушеної затримки за кордоном.
  6. Перевірте стан вашого здоров’я перед поїздкою. Особливо це стосується осіб старшого віку та тих, хто має хронічні захворювання, наприклад, бронхіальну астму, діабет, серцево-судинні захворювання тощо.

 

Нагадаємо, раніше в Афінах затримали українців через заборону в'їзду до Греції.