Новини 2020-07-07 16:09

Більшість диппредставництв України відновили роботу - Кулеба

Раніше робота дипвідомств була призупинена в зв'язку із заборонами і карантинними обмеженнями відповідними країнами.

За кордоном після ослаблення карантинних обмежень повністю або частково відновили роботу 105 закордонних дипломатичних установ України. Про це на онлайн-брифінгу у вівторок, 7 липня, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

 

«Ми відновлюємо роботу закордонних дипломатичних установ, посольств України і консульств України за кордоном. Станом на сьогодні повністю або частково відновлено консульських прийом у 105 посольствах і консульствах. В цілому їх 116. Тобто вже абсолютна більшість посольств і консульств відновили свою роботу з консульського прийому громадян», - сказав він на онлайн-брифінгу у вівторок.

 

Він нагадав, що робота дипвідомств була призупинена в зв'язку із заборонами і карантинними обмеженнями відповідними країнами.

 

Кулеба наголосив, що допомога українцям за кордоном залишається абсолютним пріоритетом, і є не тільки подорожуючі, а й українці, які вже перебувають за кордоном, котрі потребують допомоги, підтримки, оформлення документів тощо.

 

«11 закордонних дипломатичних установ, що не відновили ще роботу, розташовані в країнах, де пандемічна ситуація є особливо складною, і тому ми не можемо ще зараз відновити повноцінний консульський прийом», - сказав Кулеба, зазначивши, що там відновиться робота за першої можливості.

 

Нагадаємо, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба зявив, що українців, затриманих в Афінах через заборону в'їзду до Греції, не будуть депортувати. 

схожі новини