Новини 2020-07-07 17:15

На Луганщині сталася пожежа, яка охопила два лісництва

Мешканців селищ евакуйовують.

В Луганській області поблизу Сєвєродонецька горять ліси на площі 85 гектарів. Про це 7 липня повідомляє управління ДСНС у Луганській області.

 

"Станом на 07 липня 8:11 год, пожежу площею приблизно 85 га - локалізовано. Травмованих та загиблих на пожежі не виявлено. Наразі триває ліквідація", - пишуть у повідомленні.

 

 

У ДСНС зазначають, що у зв’язку з поривчастим вітром виникло ще декілька верхових лісових пожеж, які розповсюдилися по лісу до житлового сектору селищ Вовче та Смолянінове Новоайдарського району. Ці селища евакуюють. На місці працюють 210 чоловік особового складу та 47 одиниць пожежної техніки.

 

 

Нагадаємо, що 4 квітня в Чорнобильській зоні спалахнула пожежа з вини 27-річного жителя села Рагівка, який для забави в трьох місцях підпалив сміття та траву. Вогонь вітром перекинуло далі. 15 квітня стало відомо, що осередки пожеж поблизу міст Прип'яті та Чорнобиля у зоні відчуження повністю ліквідовано.

 

16 квітня стало відомо, що пожежі в зоні відчуження відновилися.

 

Поліція вивчає причини таких масштабних пожеж та не поодиноких осередків загоряння. Унаслідок пожежі понад 30% туристичних локацій втрачені повністю і відновленню не підлягають.

схожі новини