Новини 2020-07-13 12:09

Справа Шеремета. Суд розглядає апеляцію на продовження арешту Антоненку

Поліція затримала Антоненка ще у грудні 2019 року.

Київський апеляційний суд продовжив розгляд апеляційної скарги на обрання запобіжного заходу Андрію Антоненку, якого підозрюють у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета. Про це 13 липня повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

У виданні повідомили, що головуючий суддя на початку засідання повідомив, що суд раніше надіслав запит до Печерського райсуду з проханням з’ясувати питання щодо кількості томів кримінального провадження, і у п’ятницю в апеляційний суд з суду першої інстанції було надіслано ще один том.

 

Як повідомлялося, журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року у Києві в результаті підриву автомобіля. Авто належало керівниці «Української правди» Олені Притулі, але її в машині не було. Прокуратура кваліфікувала загибель за ч. 2 п. 5 ст. 115 ККУ (умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб).

 

12 грудня 2019 року Нацполіція затримала підозрюваних у цій справі – зокрема, Андрія Антоненка.

 

Антоненко – лідер гурту Riffmaster, військовий сержант Сил Спеціальних операцій ЗС України. Він є автором гімну Сил спеціальних операцій «Тихо прийшов, тихо пішов».

 

Також у справі, окрім Антоненка, фігурують медсестра одного з парашутно-десантних батальйонів Яна Дугарь, добровольці Владислав та Інна Грищенки, волонтерка Юлія Кузьменко.