Новини 2020-07-14 11:43

Рух опору капутуляції закликав патріотичні сили об'єднатися

У РОК додають, наразі ширяться повідомлення, що Росія готова до вирішального наступу на Україну.

Рух опору капутуляції (РОК) закликав патріотичні сили невідкладно розпочати координацію задля формування спільних вимог, спільного плану дій та побудови "суспільної платформи української єдності". Про це йдеться у заяві організації

 

"На жаль, сьогодні патріотичні сили поки діють порізно, часто сконцентровані на взаємних суперечках і політичній боротьбі одне проти одного або сперечаються стосовно другорядних проблем. Це посилює загрози для української державності", - йдеться у повідомленні. 

 

В організації закликають усі державницькі сили "почати діяти разом і сформувати єдиний український громадсько-політичний фронт, щоб дати відсіч Кремлю та його агентурі, захистити український гуманітарний простір, відновити обороноздатність країни, припинити політичні репресії".

 

"Ми закликаємо всіх, хто вважає себе патріотом України, відкласти розбіжності і об’єднати зусилля у парламенті й місцевих радах та всюди, де цього вимагають інтереси України", - йдеться у заяві. 

 

У РОК додають, наразі ширяться повідомлення, що Росія готова до вирішального наступу на Україну. 

 

"Наше завдання як громадян — об’єднатись і зупинити ці загрозливі процеси, захистити суверенітет і соборність України, демократичні інститути, конституційні права і свободи. Захистити національну державність, цінності Революції Гідності, європейський та євроатлантичний вибір", - вважають в організації. 

схожі новини