Новини 2020-07-20 16:39

Україна заявила про протест МЗС РФ через візит Путіна до Криму

Візит не був узгоджений із Києвом.

У зв’язку з незаконним візитом президента Росії Владіміра Путіна до тимчасово окупованого Криму 20 липня Міністерство закордонних справ України заявило рішучий протест Міністерству закордонних справ Російської Федерації. Про це йдеться у заяві дипустанови

 

Там зазначили, що візит Путіна не був узгоджений із Україною. 

 

"Українська сторона вважає згаданий візит та інші поїздки російських посадовців до тимчасово окупованих Росією Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, які здійснюються незважаючи на неодноразові застереження і протести Міністерства закордонних справ України, грубим порушенням державного суверенітету і територіальної цілісності України, цинічним і демонстративним нехтуванням російською стороною загальновизнаними нормами міжнародного права, резолюціями Генеральної Асамблеї ООН...", - йдеться у повідомленні. 

 

Україна вчергове засуджує заходи Російської Федерації з подальшої мілітаризації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, яка становить суттєву загрозу регіональній безпеці.

 

У цьому зв’язку, Міністерство закордонних справ України вимагає від російської сторони негайно припинити всі згадані вище міжнародно-протиправні діяння і усунути усі наслідки, які вони спричинили. 

 

Нагадаємо, 25 червня в Росії та анексованому нею Криму почалося голосування щодо поправок до Конституції РФ. Одна з поправок стосується "обнулення" президентських термінів і дозволить російському президенту Володимиру Путіну брати участь у виборах ще два рази й залишатися при владі до 2036 року.

схожі новини