Новини 2020-07-22 14:41

Уряд продовжив адаптивний карантин

У регіонах встановлюватиметься зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень небезпеки поширення COVID-19.

Уряд продовжив адаптивний карантин до 31 серпня. Про це повідомив УНІАН у середу, 22 липня.

 

 

Повідомляється, що відповідна постанова ухвалена на засіданні уряду.

 

Як сказав міністр охорони здоров'я Максим Степанов, залежно від епідемічної ситуації в регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень небезпеки поширення COVID-19.

 

Зазначимо: станом на 22 липня в Україні зафіксовано 60 995 випадків COVID-19, із них 1534 летальні, 33 172 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 829 нових випадків. Усього за добу одужало 973 пацієнти. 

 

Нагадаємо, з 22 травня Україна перейшла до адаптивної моделі карантину. Уряд послаблює загальнонаціональні обмежувальні заходи. Послаблення діятимуть лише в тих регіонах, де дозволяє епідемічна ситуація. 

 

При цьому, регіони мають повернути карантинні обмеження, якщо епідеміологічна ситуація три дні поспіль не відповідає вимогам для пом’якшення карантину. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що карантинні обмеження у країні можуть посилити, якщо кількість активних хворих на 100 тисяч населення сягне 60 осіб.

 

1 червня Україна перейшла до наступного етапу послаблення карантину – епідемічна ситуація в більшості областей дає змогу відкрити спортивні зали та фітнес-центри, заклади освіти, запустити міжобласне автомобільне сполучення та залізничні перевезення.

 

З 5 червня дозволена робота закладів громадського харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 5 м². Особам старше 60 років можна не дотримуватися самоізоляції.

 

З 10 червня почався наступний етап пом'якшення карантину, на якому передбачено відкриття баз відпочинку та санаторіїв, за винятком дитячих таборів, та проведення культурних заходів. Також з 10 червня відновлюється пропуск через лінію розмежування в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил. 

 

17 червня Кабмін продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня.