Новини 2020-07-27 19:03

Без посилення санкцій Росія не змінить ставлення до кримського питання - МЗС

У МЗС наголошують на сильнішому тиску на РФ.
Без суттєвого посилення санкцій не слід очікувати змін у ставленні Росії до кримського питання. Політичний тиск на Росію має бути сильнішим, а економічні санкції мають бути жорсткішими. Про це заявила перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова в інтерв’ю для турецького інформаційного агентства "Анадолу".
 

"Політичний тиск на Росію має бути сильнішим, а економічні санкції мають бути жорсткішими... Ми вважаємо, що не можливо очікувати зміни поведінки Росії щодо кримського питання без значного посилення санкцій", - зазначила Джапарова.

 

Заступниця міністра закордонних справ тако ж сказала, що Україна має намір посилити звинувачення проти цієї країни у відповідних міжнародних судах - через незаконні дії Росії в Криму та на Донбасі. Також Джапарова вказала на порушення домовленостей щодо режиму припинення вогню, провокації та недотримання Мінських угод з боку РФ.

 

"На жаль, через небажання Росії відмовитися від збройних провокацій та перейти до сталого спокійного процесу у нас виникають проблеми з виконанням положень безпеки", - наголосила Джапарова.

 

Вона сказала, що саміт лідерів нормандського формату є ключовим елементом переговорного процесу за посередництва Німеччини та Франції, і Україна готова до такої зустрічі.

 

Нагадаємо, що в анексованому Криму Російська Федерація розгорнула військові штаби, які потенційного може задіяти в активній фазі бойових дій, також на півострові підготували мобілізаційну базу. 

схожі новини