Новини 2020-07-28 20:00

Кучма вийшов з ТКГ і Україна оновила списки країн "червоної зони". Головне за 28 липня

Тиждень.ua зібрав головні новини цього вівторка.

Кучма припинив роботу у ТКГ щодо Донбасу

 

 

Другий президент України Леонід Кучма після року роботи йде з посади очільника української делегації у Тристоронній контактній групі (ТКГ) щодо врегулювання ситуації на Донбасі. 

 

Україна оновила списки країн "червоної зони"

 

У зв'язку з несприятниливою ситуацією з пандемією Україна розширила список країн червоної зони. До цього списку повернулися популярні серед українців Албанія, Болгарія і Румунія.

 

Справа Гандзюк. Обвинувальний акт щодо Мангера та Левіна скерували до суду

 

Прокурора скерувала до суду обвинувальний акт щодо голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера і екс-помічника депутата Херсонської облради Олексія Левіна за організацію нападу на активістку Катерину Гандзюк 31 липня 2018 року. 

 

Новий формат взаємодії. Україна, Литва і Польща створили “Люблінський трикутник”

 

Україна, Польща та Литва створюють “Люблінський трикутник” — новий формат взаємодії, який буде важливим елементом розвитку і зміцнення Центральної Європи. 

 

Співробітництво не обмежиться лише питаннями безпеки, мова йтиме також про економіку, торгівлю, інвестиції, туризм, інфраструктуру, “про все те, що здатне ще тісніше об’єднати наші країни, зробити Центральну Європу ще сильнішою і зробити Європу загалом ще сильнішою”.