Новини 2020-07-29 13:26

Кіборг проти нардепа. Київський апеляційний суд залишив без змін судове рішення на користь ветерана

Дваа роки тому в соцмережах екс-регіонал Яценко звинуватив Герваса у «вбивствах мирних жителів, насильстві і мародерстві» і заявив, що проти ветерана вже нібито розслідується низка кримінальних справ.

Київський апеляційний суд 28 липня залишив без змін рішення Печерського суду, який зобов’язав народного депутата Антона Яценка спростувати неправдиву інформацію щодо ветерана російсько-української війни Олега Герваса з Умані і відшкодувати кіборгу 5 тисяч гривень за завдання морально-психологічної шкоди. Про це повідомила АрміяInform.

 

 

Гервас нагадав, що два роки тому в соцмережах екс-регіонал Яценко звинуватив його у «вбивствах мирних жителів, насильстві і мародерстві». Крім того, він заявив, що проти ветерана вже нібито розслідується низка кримінальних справ.

 

«Можливо, з часом наша сварка затихла б, але екс-регіонал не заспокоювався і безапеляційно заявив журналістам одного з видань, що від достовірного джерела йому відомо, що «Гервас фігурує в низці кримінальних справ, а в поліції до нього дуже багато запитань». Ця заява образила не лише мене, а й багатьох учасників бойових дій на Сході, особливо ж моїх побратимів – захисників ДАПу. Тому я подав позовну заяву до суду про захист честі і гідності», – додав кіборг.

 

Нагадаємо, 29 липня колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Запорізького апеляційного суду погодилася з доводами прокурора та задовольнила апеляційну скаргу, змінивши запобіжний захід підозрюваному у завданні тяжких тілесних ушкоджень 29-річному бійцю полку «Азов» Олегу Черевку, який після побиття помер, на тримання під вартою без права внесення застави. 

схожі новини