Новини 2020-07-30 14:40

Окружний адмінсуд знову заявив, що не може передати повістки своїм суддям

Усі шестеро суддів у відпустці.
Окружний адміністративний суд Києва вже двруге стрведжує, що передати повістки на виклик в НАБУ шістьом суддям неможливо, бо всі вони перебувають у відпустці. Про це 30 липня йдеться у роз’ясненні ОАСК, опублікованому на сайті суду.
 

«27 липня 2020 року на адресу Окружного адміністративного суду міста Києва з Національного антикорупційного бюро України надійшли повістки про виклик до НАБУ суддів ОАСК Аблова, Вовка, Качура, Келеберди, Огурцова, Погрібніченка та Саніна. З метою попередження можливих спекуляцій з цього приводу, повідомляємо, що передати повістки вказаним особам не уявляється можливим у зв’язку із перебуванням їх у планових щорічних відпустках», - пояснюють у суді.

 

У повідомленні пишуть, що про ці обставини ОАСК вже вдруге офіційно повідомляє НАБУ.

 

«Крім того, зазначаємо, що тиждень тому, 22 липня 2020 року лист з інформацію про терміни перебування суддів у відпустках та копії відповідних наказів про надання щорічних основних відпусток був направлений до НАБУ, про що свідчить відмітка про його отримання», - наголосили в ОАСК.

 

Нагадаємо, 17 липня Національне антикорупційне бюро повідомило про підозру голові Окружного адміністративного суду Києва Павлу Вовку, його заступнику та ще п’яти суддям цього суду, а також голові Державної судової адміністрації Зеновію Холоднюку.

 

Раніше повідомлялося, що в ОАСК тривають обшуки у зв'язку з розслідуванням «справ Майдану».