Новини 2020-07-30 16:12

Дружина екс-кандидата в президенти Білорусі заявила, що її сестру викрали

Це розглядають як політичний тиск.

Сестру дружини колишнього кандидата в президенти Валерія Цапкала викрали. Про це 30 липня заявила дружина екс-кандидата Вероніка Цапкала, як передає Радіо Свобода.

 

Цапкала, яка залишилася в Білорусі, щоб допомагати у виборчій кампанії кандидатці від опозиції Світлані Тихановській, зазначила, що невідомі в цивільному одязі «викрали» її сестру на парковці в Мінську і відвезли її – куди невідомо.

 

«Я розглядаю це як політичний тиск на мене, мого чоловіка і нашу виборчу кампанію», – зазначила Цапкала.

 

Вона розповіла, що її викликали в Управління по боротьбі з організованою злочинністю на допит, каже: «дати свідчення проти мого чоловіка».

 

Допит, як повідомляється, пов’язаний із кримінальною справою, порушеною проти Валерія Цапкала після того, як один турецький бізнесмен подав позов, звинувачуючи його у хабарництві і образі.

 

Цапкала зазначила, що її сестра працює в «Белгазпромбанку», колишній керівник якого Віктор Бабарика був заарештований і звинувачений в розтраті після того, як оголосив про свій намір взяти участь у президентських виборах 9 серпня.

 

Нагадаємо, 14 липня на акціях на підтримку незареєстрованих кандидатами в президенти Валєрія Цепкала та Віктара Бабарики у Білорусі були затримані майже 300 осіб. Того самого дня Центральна виборча комісія Білорусі відмовилася реєструвати на виборах кандидатом у президенти Віктара Бабарику, головного конкурента чинного глави держави Аляксандра Лукашенки.