Новини 2020-07-30 17:31

На Донбасі російські окупанти надалі порушують режим припинення вогню

Українські військові не відкривали вогонь у відповідь.

У четвер, 30 липня, для провокації українських захисників біля Оріхового збройні формування Російської Федерації використали стрілецьку зброю, а неподалік Новотошківського додався ще й постріл з підствольного гранатомету. Втрат унаслідок ворожих обстрілів немає. Про це 30 липня повідомляє штаб операції Об'єднаних сил у Facebook.

 

"Вогневі провокації були неприцільними і тому наші воїни вогонь у відповідь не відкривали. Громадяни України можуть бути впевненими у тому, що їх Збройні Сили, завжди готові виконувати завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності нашої Вітчизни, захистити мир і спокій українців. Крім українських військовослужбовців у районі проведення операції належно виконують завдання й інші підрозділи Об’єднаних сил", - пишуть у повідомленні.

 

У штабі зазначили, що 94 невідомих вибухових пристрої знайшли підрозділи ДСНС під час розмінування за заявками мешканців прифронтових населених пунктів Донбасу. Загалом за розпорядженням Командувача Об’єднаних сил тільки за добу було проведено розмінування площі близько шести гектарів. За зверненнями місцевих адміністрацій, рятувальники Об’єднаних Сил ремонтують пошкоджені внаслідок артилерійських обстрілів попередніх років будинки виконуючи складні будівельні роботи. А на контрольних пунктах виїзду-виїзду особовий склад Об’єднаних сил надав медичну та іншу допомогу 44 громадянам України.

 

Нагадаємо, що від початку вступу в силу режиму припинення вогню, який розпочався 27 липня, бойових втрат серед підрозділів Об’єднаних сил немає.