Новини 2020-08-03 13:13

У Києві в одному з бізнес-центрів чоловік погрожує підірвати відділення банку

Представники поліції почали перемовини з терористом та запропонували йому здатися.

У понеділок, 03 серпня о 12.00 до поліції зателефонувала представниця АТ «Універсал Банк» (Шевченківський район, приміщення бізнес-центру «Леонардо») та повідомила, що у відділення зайшов невідомий чоловік віком до 35 років, який сказав, що у нього в рюкзаку знаходиться бомба і попросив викликати поліцію. Про це повідомив заступник очільника МВС України Антон Геращенко.

 

Він зауважив, що працівники банківської установи покинули приміщення, а керівник відділення залишилася за власним бажанням. Введено в дію спеціальну поліцейську операцію «Грім». Представники поліції почали перемовини з терористом та запропонували йому здатися.

 

Геращенко також звернувся до громадян та гостей міста змінити маршрути переміщення та оминати район перехрестя вул. Богдана Хмельницького та вул. Володимирської.

 

Нагадаємо, 1 серпня близько 02.00 на околиці селища Опішня Зіньківського району Полтавської області було ліквідовано Полтавського терориста Романа Скрипника. Пізніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оприлюднив відео ліквідації полтавського захоплювача.