Новини 2020-08-03 14:24

Громадянин Узбекистану. У МВС показали фото захоплювача відділення банку в Києві і назвали його ім’я

За попередньою інформацією, особою, яка загрожує терористичним актом, є Карімов Сухроб.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко опублікував фото захоплювача відділення банку у бізнес-центрі «Леонардо» в центрі Києва і повідомив, що зловмисник є ​​громадянином Узбекистану.

 

 

За його словами, поки невідомо, наскільки серйозними є наміри захоплювача і чи є у нього вибухівка.

 

"За попередньою інформацією, особою, яка загрожує терористичним актом, є громадянин Узбекистану - Карімов Сухроб Рахмановіч, 25.03.1988 р.н. Судячи з його соціальними мережами - це психічно неврівноважена людина", - написав Геращенко.

 

За його словами, судячи за соціальними мережами Карімова - це психічно неврівноважена особа. Терорист декларує, що в його рюкзаку є великий заряд вибухівки який здетонує якщо його вб’ють, оскілки за його ногу причеплен трос який прив’язаний до детонатора.


Він додав, що поки невідомо, наскільки серьозні його наміри, та чи дійсно в нього справжня вибухівка. Тому наразі обрана стратегія перемовин. Введен в дію план спеціальної операції СБУ «Бумеранг».

 

Нагадаємо, раніше заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив, що чоловік, який у Києві погрожує вибухом у бізнес-центрі "Леонардо", вимагає допуску до нього представників ЗМІ.

 

Як повідомлялося, що 3 серпня о 12.00 до поліції зателефонувала представниця АТ «Універсал Банк» (Шевченківський район, приміщення бізнес-центру «Леонардо») та повідомила, що у відділення зайшов невідомий чоловік, який сказав, що у нього в рюкзаку знаходиться бомба і попросив викликати поліцію.