Новини 2020-08-03 20:00

Захоплення банку в Києві та відмова міст посилювати карантин. Головне за 3 серпня

Тиждень.ua зібрав найважливіші новини цього понеділка.

У Києві чоловік намагався захопити відділення банку

 

У бізнес-центрі «Леонардо» в центрі Києва громадянин Узбекистану Сухроб Карімов намагався захопити відділення банку «Універсал Банк». Він зайшов до відділення і сказав, що у нього в рюкзаку знаходиться бомба, і попросив викликати поліцію. За його словами, в рюкзаку - великий заряд вибухівки, який здетонує, якщо його вб’ють, оскільки до ноги причеплений пов’язаний з детонатором трос.

 

Карімова затримали. Вибуху не сталося.

           

Тернопіль та Луцьк виступили проти посилення карантину

 

Луцьк та Тернопіль відмовилися запроваджувати жорсткий карантин: 31 липня міста внесли до «червоної» карантинної зони.

 

Віднесення міста до червоної зони означає введення низки радикальних обмежень, зокрема припинення руху громадського транспорту, закриття закладів громадського харчування, магазинів, дитячих садків, інших установ.

 

У Міноборони відреагували на заяви Москви щодо постачання зброї на Донбас

 

У Міноборони відреагували на заяви Москви щодо постачання зброї на Донбас: «Якщо Росія хоче збільшити постачання зброї, то це свідчить про пряму збройну агресію та підтримку терористичної діяльності на рівні держави».

 

Повідомлялося, що Росія погрожує офіційно постачати зброю на Донбас, якщо в США ухвалять законопроект щодо виділення 300 млн доларів на рік на військову допомогу Україні. 

 

Справа Шеремета. Суд переніс апеляцію на арешт Антоненка

 

Київський апеляційний суд переніс на 12 серпня розгляд апеляційної скарги захисту підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета – Андрія Антоненка – на продовження арешту.

схожі новини