Новини 2020-08-04 11:15

Прикордонники пояснили правила пропуску іноземців в Україну

Поліс страхування є обов'язковим.

Під час карантину для в'їзду на територію України іноземцям або осібам без громадянства потрібно мати поліс страхування. Також іноземцям з країн "червоної" зони необхідно буде пройти самоізоляцію через додаток "Дій вдома" або мати негативний результат тесту на COVID-19. Про це 4 серпня повідомили у прес-службі Державної прикордонної служби України.

 

У повідомленні пишуть, що поліс страхування повинен покривати витрати на лікування COVID-19. А у разі неможливості встановлення програми "Дій вдома", громадяни з країн "червоної" зони повинні будуть відправитися на обсервацію.

 

"Самоізоляція або обсервація особи у зв'язку з перетинанням державного кордону припиняється у разі одержання негативного результату ПЛР-тесту на COVID-19, який проведено після перетину державного кордону або не пізніше ніж за 48 годин до перетину", - зазначили у службі.

 

Прикордонники наголосили, що встановлення програми "Дій вдома" є обов'язковим при перетині кордону, незважаючи на наявність від'ємного ПЛР-тесту. Завершити самоізоляцію можна вже після перетину кордону.

 

При перетині контрольно-пропускних пунктів в'їзду-виїзду (КПВВ) на окупованих територіях іноземцям та особам без громадянства необхідно мати поліс страхування з покриттям витрат на лікування COVID-19. У той же час для новоприбулих українців з Криму скасували самоізоляцію, тоді як особам, які подорожують з ОРДЛО, це правило зберегли. Винятком є абітурієнти, які в'їжджають для здачі ЗНО.

 

Нагадаємо, що в Україні станом на 9:00 вівторка, 4 серпня, 74 219 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1764 летальні, 40 613 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 1061 новий випадок. Загалом проведено 1 081 146 тестувань методом ПЛР.