Новини 2020-08-04 19:09

Глава ОАСК ігнорує повістки на допит - НАБУ

Фігуранти весь час продовжують терміни перебування у відпустках.

Главу Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка, його заступника та суддів ОАСК знову викликали на допит в Національне антикорупційне бюро. Ніхто з них досі не з'явився на допит. Про це 4 серпня повідомили в НАБУ.

 

Відповідні повістки в якості підозрюваних опубліковані на сайті НАБУ. Допити призначені на 10-11 серпня.

 

"Усі попередні виклики дев’ятеро служителів Феміди, яких обґрунтовано підозрюють у спробі захоплення державної влади шляхом встановлення контролю над низкою державних органів, проігнорували. Шестеро підозрюваних це вчинили 5 разів, троє - 6 разів. Тим самим вони порушили ст. 42 КПК України, яка зобов’язує їх прибути до слідчого за викликом", - зазначили у НАБУ.

 

У НАБУ стверджують, що поведінка підозрюваних суперечить їх заявам про бажання довести свою невинність у суді. У НАБУ відзначили, що фігуранти весь час продовжують терміни перебування у відпустках і фактично ховаються від детективів.

 

"Водночас, інші підозрювані - двоє адвокатів і глава ДСА - з'являються на виклики і контактують з детективами НАБУ. Відтак, виконувати процесуальні обов'язки відмовляються 9 з 12 підозрюваних, більшість з яких - діючі судді ОАСК", - зазначили у НАБУ.

 

Нагадаємо, 17 липня Національне антикорупційне бюро повідомило про підозру голові Окружного адміністративного суду Києва Павлу Вовку, його заступнику та ще п’яти суддям цього суду, а також голові Державної судової адміністрації Зеновію Холоднюку.

 

Раніше повідомлялося, що в ОАСК тривають обшуки у зв'язку з розслідуванням «справ Майдану».

схожі новини