Новини 2020-08-06 12:59

Зеленський підтвердив, що в ТКГ працюватиме Вітольд Фокін

Кравчука призначили керівником української делегації.
У Тристоронній контактній групі працюватиме перший прем'єр-міністр України Вітольд Фокін. Про це 6 серпня заявив президент України Володимир Зеленський, як передає Укрінформ.
 

Зеленський сказав, що разом з Кравчуком у ТКГ працюватиме перший прем'єр-міністр України (1990-1992 рр.) Вітольд Фокін, а також віце-прем'єр Олексій Резніков та перший заступник секретаря РНБО Руслан Демченко.

 

"Тобто у нас достатньо потужна група, і я бачу зараз тільки зростання кількості перемовин і кількості зустрічей", - заявив Зеленський.

 

Він тако зазначив, що першого Президента України Леоніда Кравчука призначено керівником української делегації в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, оскільки він має авторитет по всій Україні і на тимчасово окупованій території Донбасу.

 

Нагадаємо, що 31 липня перший президент України Леонід Кравчук, який став головою делегації України для участі у Тристоронній контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі, заявив про можливі компроміси у ТКГ.

схожі новини