Новини 2020-08-06 17:05

Після вибуху в Бейруті Зеленський доручив перевірити поводження з небезпечними речовинами

4 серпня у Бейруті вибухнули, за попередньою інформацією, майже 3 тисячі тонн аміачної селітри.

Через вибух у Бейруті (Ліван) президент Володимир Зеленський доручив перевірити поводження з небезпечними матеріалами та вжити заходів для запобігання надзвичайним ситуаціям. Про це повідомляється на сайті глави держави в четвер, 6 серпня.

 

«Прошу Вас терміново забезпечити проведення оцінки стану поводження з небезпечними та вогнегасними речовинами, вибуховими матеріалами, виробами, відходами, добривами, які внаслідок притаманних їм властивостей за наявності певних факторів та обставин можуть створити загрозу життю і здоров'ю людей, навколишньому природному середовищу, та за результатами проведеної роботи вжити відповідних заходів реагування», – зазначається в документі.

 

Про відповідні результати очільник уряду має проінформувати Зеленського особисто.

 

Своєю чергою, Шмигаль повідомив у Facebook, що доручив ДСНС, Нацполіції, Міністерству інфраструктури, Держслужбі з питань праці, головам ОДА та КМДА провести ретельні перевірки щодо того, як зберігається та використовується аміачна селітра на різних підприємствах, чи дотримуються всі норми техногенної та пожежної безпеки.

 

Нагадаємо, 4 серпня поблизу центру Бейрута стався вибух. Кількість постраждалих становить близько 5 тисяч осіб, загинули 157. Достеменна причина вибуху невідома, за попередньою інформацією - вибухнули 2700 тонн аміачної селітри. Верховна рада оборони Лівану оголосила Бейрут зоною лиха. Пізніше стало відомо, що Україна може відправити до Лівану рятувальників.

схожі новини