Новини 2020-08-07 16:08

Виявили Telegram-бота, який поширює інформацію про військовослужбовців

До СБУ вже звернулися.
Офіс Уповноваженого Верховної Ради з прав людини виявив Telegram-бота, який поширює персональні дані військовослужбовців у табличному файлі, де міститься інформація про 6907 осіб. Про це 7 серпня повідомляє прес-служба Офіс Омбудсмана України.
 
 

"У липні поточного року Департаментом у сфері захисту персональних даних Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в процесі здійснення моніторингу дотримання законодавства у сфері захисту персональних даних виявлено чат-бот в месенджері Telegram, в якому оприлюднено табличний файл з персональними даними (ПІБ, номерами військових частин, стверджувальними датами самовільного залишення військових частин). Загалом список містить дані щодо 6 907 військовослужбовців", - пишуть у прес-службі.

 

У зв'язку з цим секретаріат омбудсмена направив листи на адресу Служби безпеки України та Національної поліції України "з метою вжиття відповідними органами заходів реагування в межах їхньої компетенції". Також секретаріат закликали до невідкладного блокування згаданого телеграм-бота.

 

 

схожі новини