Новини 2020-08-07 17:47

Потрібно відрізняти поодинокі постріли від обстрілів - Хомчак

Обстріли не фіксують від початку проголошення режиму припинення вогню.

Головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак закликав суспільство відрізняти поодинокі постріли, які наразі бувають у зоні проведення Операції об'єднаних сил на Донбасі з боку бойовиків, від обстрілів, які на лінії фронту з початку перемир'я поки що не відбуваються. Про це 7 серпня повідомляють на сайті президента.

 

"У нас на території, де немає війни в Україні, кожного дня буває стільки обстрілів і вибухів... А тут все-таки лінія зіткнення. І взагалі, такі поодинокі постріли були раніше й під час серйозніших обстрілів", - заявив Хомчак.

 

Він повідомив, що 6 серпня на лінії розмежування не зафіксовано жодного пострілу, а 7 серпня - два постріли в різних місцях.

 

"Раніше ми їх не фіксували взагалі. Вони неприцільні, вони не долітають до наших позицій. Але ми чітко визначилися, що не обманюємо нікого. Насамперед суспільство, щоб усі розуміли, що відбувається. Взагалі їх можна було б не враховувати", - додав Головнокомандувач ЗСУ.

 

Нагадаємо, що Станом на 12:00 7 серпня, Міноборони повідомляє про три порушення режиму тиші з боку збройних формувань РФ, втрат серед особового складу немає. 

схожі новини