Новини 2020-08-09 18:30

ЦВК назвала ОТГ біля лінії зіткнення, у яких неможливо провести місцеві вибори

До переліку таких громад входять 10 сільських, селищних, міських територіальних громад Донецької області та 8 – Луганської області.

Центральна виборча комісія назвала окремі територіальні громади біля лінії зіткнення, у яких неможливо провести місцеві вибори. Про це йдеться на сайті ЦВК

 

Зазначається, що 30 липня ЦВК звернулась до Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій стосовно надання висновків щодо можливості організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

 

7 серпня до Комісії надійшли такі висновки з інформацією про виборчі дільниці, утворені на територіях територіальних громад (населених пунктів) Донецької та Луганської областей, на яких місцеві вибори не проводяться, а також про виборчі дільниці, на яких можливо/неможливо здійснювати організацію підготовки та проведення місцевих виборів.

 

Проаналізувавши інформацію, надану Донецькою та Луганською військово-цивільними адміністраціями, Комісія дійшла висновку про неможливість проведення виборів депутатів окремих сільських, селищних, міських рад цих областей та відповідних сільських, селищних, міських голів.

 

При цьому Комісія зазначила, що всю відповідальність за визначення відповідних територій несуть ті органи, які надали відповідну інформацію.

 

До переліку таких громад входять 10 сільських, селищних, міських територіальних громад Бахмутського, Волноваського, Маріупольського та Покровського районів Донецької області та 8 – Сєвєродонецького і Щастинського районів Луганської області.