Новини 2020-08-10 13:15

Протести в Білорусі. У МЗС заявили, що інформації про постраждалих українців не було

Звернень щодо затриманих чи постраждалих громадян України до Посольства України в Білорусі не надходило.

Посольство України в Білорусі не отримувало звернень щодо затриманих чи постраждалих громадян України під час протестів. Про це в понеділок, 10 серпня, повідомили у Міністерстві закордонних справ у відповідь на запит Укрінформу.

 

«Звернень щодо затриманих чи постраждалих громадян України до Посольства України в Білорусі не надходило. Консульський відділ Посольства вживає заходів щодо з'ясування можливої наявності громадян України серед постраждалих та затриманих під час сутичок протестуючих з правоохоронцями», - йдеться у відповіді.

 

Нагадаємо, на президентських виборах 9 серпня чинний президент Білорусі Аляксандр Лукашенка набирає 80,23% голосів, а Святлана Ціханоуска – 9,9%. У містах Білорусі відбулися протести. У Мінську під час розгону мітингувальників силовики стріляли гумовими кулями, є поранені. Також відбувалися штурми барикад силовиками. Загинула щонайменше одна людина – протестувальник, якого збили автозаком. Слідчий комітет порушив справи проти мітингувальників. Затримали щонайменше 213 осіб. Лукашенка заявив, що влада «ще м’яко» зреагувала.

схожі новини