Новини 2020-08-10 15:29

У Білорусі збираються на новий протест

Закликають брати з собою засоби захисту.

У понеділок, 10 серпня, у Білорусі, демонстранти збираються на нову акцію протесту у зв'язку з результатами голосування на виборах президента. Акція запланована на 19:00 біля стели в Мінську, а також в інших регіонах Білорусі. Про це 10 серпня повідомляє NEXTA.

 

 

Демонстрантів закликають брати з собою захисні каски, шоломи, окуляри, респіратори або протигази, щитки, а також підготувати невелику аптечку на випадок травм.

 

"Знову виходимо знову до Стели, а також в прилеглі райони. Збиває в невеликі групи і рухайтеся тільки разом", - пишуть у повідомленні.

 

Нагадаємо, на президентських виборах 9 серпня чинний президент Білорусі Аляксандр Лукашенка набирає 80,23% голосів, а Святлана Ціханоуска – 9,9%. У містах Білорусі відбулися протести. У Мінську під час розгону мітингувальників силовики стріляли гумовими кулями, є поранені. Також відбувалися штурми барикад силовиками. Загинула щонайменше одна людина – протестувальник, якого збили автозаком. Слідчий комітет порушив справи проти мітингувальників. Як повідомлялося, затримали щонайменше 213 осіб. Лукашенка заявив, що влада «ще м’яко» зреагувала.