Новини 2020-08-11 10:29

ЦВК сформувала 532 територіальні виборчі комісії для проведення місцевих виборів

Найближчим часом сформований склад територіальних виборчих комісій буде оприлюднено на офіційному вебсайті Комісії.

Центральна виборча комісія України під час другого засідання у ніч на вівторок, 11 серпня, утворила і сформувала склад 532 територіальних виборчих комісій для проведення місцевих виборів. Про це йдеться на сайті ЦВК.

 

"Розглянувши відповідні подання місцевих організацій політичних партій, з огляду на результати проведеного жеребкування і відповідні відхилення, Комісія утворила і сформувала склад 532 обласних, районних (крім районів в АР Крим), міських (крім міст в АР Крим), районних у місті Києві виборчих комісій у межах 24 областей України.


Таким чином, у встановлений законом термін Комісією сформовано 22 обласних, 119 районних, 381 міську та 10 районних у місті Києві виборчих комісій для організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року ", - йдеться на сайті ЦВК.

 

ЦВК відзначили, що найближчим часом сформований склад територіальних виборчих комісій буде оприлюднено на офіційному вебсайті Комісії.

 

Нагадаємо, 15 липня Верховна Рада ухвалила постанову про призначення чергових місцевих виборів 25 жовтня 2020 року. Відповідне рішення підтримали 326 народних депутатів.