Новини 2020-08-11 11:39

"Я поїхала до дітей". Ціханоуска записала відеозвернення

Білоруська опозиціонерка заявила, що рішення покинути країну ухвалила самостійно.

Головна конкурентка Аляксандра Лукашенки на виборах президента Білорусі Святлана Ціханоуска, яка напередодні виїхала до Литви, записала відеозвернення. Вона заявила, що рішення покинути країну ухвалила самостійно.

 

 

 

"Ви знаєте, я думала, що вся ця кампанія мене дуже сильно загартувала і надала мені стільки сил, що я витримаю все. Але, напевно, я так і залишилася тією слабкою жінкою, якою була спочатку. Я ухвалила дуже важке для себе рішення. Це рішення я ухвалила абсолютно самостійно", - сказала вона.

 

За словами опозиціонерки, вона була готова до того, що багато хто її не зрозуміє і засудить.

 

"Але, знаєте, не дай бог опинитися перед таким вибором, перед яким опинилася я. Тому, люди, бережіть себе, будь ласка, - жодне життя не варте того, що зараз відбувається. Діти - це найважливіше, що є в нашому житті" , - додала Ціханоуска.

 

Як відомо, Святлана Ціханоуска, яка 9 серпня поcіла друге місце на виборах президента Білорусі, виїхала з Білорусі до Литви. Як зазначається, її від'їзд дозволив звільнити начальника штабу Марію Мороз, затриману напередодні виборів.

 

Нагадаємо, під час протестів У Білорусі у ніч на 10 серпня було затримано близько 3 тисяч громадян. Відповідну заяву опублікувала прес-секретарка Міністерства внутрішніх справ Білорусі Ольга Чемоданова в Telegram.

 

Водночас, згідно з оновленими даними ЦВК, Аляксандр Лукашенка отримав на виборах 80,08% голосів, Святлана Ціханоуска- 10,09%. Своєю чергою, штаб Ціханоуской не визнає попередні підсумки виборів.